jpg, jpeg, png, gif, pdf, tiff uzantılı dosyalar yüklenebilir. Max. dosya boyutu 10mb'tır.

"Diğer” seçeneğini işaretlediyseniz yazdığınız tanının tıp dilinde geçerli bir tanı olması gerekmektedir.

Lütfen uyarlama talebinde bulunduğunuz derslerle ilgili bilgileri yazınız.

(Bir ve Birden fazla Uyarlama Talep edilen tüm dersler bu alana yazılmalı)

Sorun yaşadığınız diğer Ders Kodu, Ders Adı ve Öğretim Elemanı bilgilerini buraya yazınız.

Sorun yaşadığınız diğer ders adlarını buraya yazınız.

Sorun yaşadığınız derslerin Öğretim elemanlarını buraya yazınız.

Yüz yüze öğretim sürecinde gereksinim duyduğunuz uyarlamaları işaretleyiniz.

Bireysel uyarlama ve/veya erişilebilirlik taleplerimi içeren dilekçemin işleme alınabilmesi için özel gereksinim durumumu engelli sağlık kurulu raporuyla belgelendirmem gerektiğini anladım. Talepte bulunduğum bireysel uyarlama/erişilebilirlik durumlarını içeren işbu dilekçe kapsamında “Özel Gereksinimli Öğrenci Akademik Birim Koordinatörü, Özel Gereksinimli Öğrenci Akademik Danışmanı ve Özel Gereksinimli Öğrenci İdari Danışmanı” tarafından incelenip uygun görüldüğü takdirde, ilgili öğretim elemanıyla paylaşılmak üzere şahsıma ait “Akademik Uyarlama Mektubu” hazırlanmasını talep ediyorum.

Not: Akademik uyarlama talebi dönem içinde her zaman yapılabilir (ödev ve sınav uyarlamalarına ilişkin talepler, gerekli uyarlamaların yapılabilmesi için sınav takvimi öncesinde iletilmelidir.) Akademik uyarlama gereksinimleriyle ilgili başvuru yapmak öğrencinin tercihine bağlıdır.

Akademik Uyarlama Hizmeti başvurunuzun tamamlanması için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin aydınlatma ve açık rıza metnini okuyunuz ve onay işlemlerini tamamlayınız.

Aydınlatma ve Açık Rıza Metnine Erişmek İçin Tıklayınız